BRIGHT EYRS PETS: GÖZLERİ SEVGİYLE IŞILDIYOR! - (EYES LIGHT UP WITH LOVE!)

October 04, 2018

BRIGHT EYRS PETS: GÖZLERİ SEVGİYLE IŞILDIYOR! - (EYES LIGHT UP WITH LOVE!)

Bu pelüş hayvancıklar gerçekten her özelliği bir arada barındıyor: Dokunmaya, harekete ve ilgiye karşılık veriyor. Geceleri gözleriyle odayı aydınlatıyor, gün içinde çocuğunuzu meşgul edecek ve sorumluluk kazandıracak birçok etkileşimleri var. O kadar sevimliler ki tümünü toplayıp koleksiyon yapmak işten değil.

These plush pets are really all-In-one. They respond to touch, motIon and care. In the nIght they lIght up the room, durIng the daytIme they keep your chIld busy wIth lots of Interaction and teach responsIbIlIty. They’re also so cute they can easIly become collectIbles.

BREEZE bir baykuş; Rosy ve Whiskers birer kedicik. Tiny bir fil, Twinkle köpek yavrusu, Tippy penguen, Chip bir maymun, Rory ise sevimli bir Kaplan. Hepsi de çocuğunuza gece-gündüz mükemmel bir arkadaş olmak için buradalar. Sarılmak için mükemmel boyutları ile hem uyku zamanı, hem de seyahatlerde 25 santimetre boyunda harika birer dost. 

Bright Eyes Pets, ufaklığınızın iletişim kurabileceği birçok özelliğe sahip. 3 işleve sahip denetleyici kutusu ve sessiz moduyla isterseniz tüm gün kıkırdıyor, isterseniz geceleri karanlığı aydınlatıyor ya da uslu uslu oturuyorlar.

BREEZE is an owl, Rosy and Whiskers are kitties, Tiny is an elephant, Twinkle is a puppy, Tippy is a penguin, Chip is a monkey and Rory is a tiger. These guys are here to be the perfect friend for your child night and day. In perfect size to be hugged, they also double as a 10-inch-tall travel companion and bedtime fun.

Bright Eyes Pets have several responses to interact with your child. They come with a controller to enable three play modes and a mute switch, so they can either keep giggling all day or light up the room with their eyes, or just behave.

 

Uyku zamanı ışıklar söndüğünde sevimli hayvancığınız gözlerini açıp odayı yumuşak bir ışıkla aydınlatıyor.
When it is bedtime and the lights go out, your pet’s eyes will open and light up the room, turning into a mild nightlight.

Her model dokunmaya duyarlı. Çocuğunuz tarafından okşanmaya başladığı anda gözleri açılıyor. Uyandırmak için kafasını sevmek yeterli. Çenesini gıdıkladığınızda kıkır kıkır gülüyor, uyku zamanı geldiğinde sırtına dokunmanız yeterli. Her birinin favori bir cümlesi ve çocuğunuzun keşfedeceği şanslı bir simgesi var.

All the pets are sensitive to touch; as soon as your child starts to pet, the eyes will light up. A petting on the head will wake it up; tickling its chin will make it giggle. When it’s time to sleep, a nice petting on the back will do. Each of the pets have their own name, favourite phrase and a lucky icon which your child will discover.

bright-eyes-plush-3

Yatak vakti ışıklar söndüğünde sevimli hayvancığınız gözlerini açıp odayı yumuşak bir ışıkla aydınlatıyor, ama birkaç dakika içinde onun da gözleri yavaş yavaş kapanıyor. Çocuğunuz odanın içini görmek isterse hafifçe sıkıştırması yeterli; gözleri bir anda fal taşı gibi açılıyor. Geceleri sessiz olmasını isterseniz, aynı zamanda 3 adet AAA pilini ve diğer oyun modlarını da sakladığı gizli cebindeki "sessiz" modunu aktifleştirebilirsiniz.

When it is bedtime and the lights go out, your pet’s eyes will open and light up the room, turning into a mild nightlight. Yet it does go to sleep slowly in a couple of minutes. If your child wants to see the room, a squeeze will open its eyes in an instant. If you want it to keep silent at night, just reach to the mute button in its hidden pouch where it also keeps three AAA batteries and different modes.

Denetleyici kutusu üzerinde bir “beni dene” modu var. Bu durumda iken ışıkları söndürdüğünüzde, gözlerini kapattığınızda ya da karşısında elinizi salladığınızda tepki veriyor. “Play” modunda ise gözlerini kırpıyor, gülüyor, konuşuyor, mırlıyor, hatta horluyorlar.

Bright Eyes Pets ile uyku zamanı artık tedirginlik içinde geçmeyecek. Gün içinde ise bu kez çocuğunuz ona sahip çıkacak, oynayacak ve şevkatle sorumuluk duygusu geliştirebilecek.

Bright Eyed Pets, ABD’nin Minnesota eyaletinde, Plymouth menşeli bir rma olan Blip Toys tarafından üretiliyor. Şirket oyuncak bebekler, koleksiyon ürünleri, peluş oyuncaklar, aktivite, aksiyon ve dış mekan oyuncakları üreten Blip Toys popüler çocuk markaları Disney Princess Palace Pets, Yummy Nummies, Hello Kitty, Amazimals® Zoom-OTM gibi isimlerin üretimini yapıyor.

There’s a “try me” mode where your pet responds when you turn out the lights, wave your hand in front of it or cover its eyes. In Play mode, they blink, snore, giggle, purr, coo and say their own phrases.

With Bright Eyes Pets, bedtime is no longer scary; and in the day it’s now your child’s turn to take care and learn responsibility in compassion.

Bright Eyed Pets are a collection from Blip Toys, a Plymouth, Minnesota based company which produces dolls, collectibles, plushes, activity, outdoor and action toys. Their product lines include Disney Princess Palace Pets, Yummy Nummies, Bright Eyes Pets, Hello Kitty, Amazimals® Zoom-OTM and a range of products based on popular children’s entertainment brands.