Creative Beast Studio Mezozoik Dinozor Aksiyon Figürleri Olan Yeni Canavarlarının Zincirlerini Çözüyor

October 07, 2019

Creative Beast Studio Mezozoik Dinozor Aksiyon Figürleri Olan Yeni Canavarlarının Zincirlerini Çözüyor

Creative Beast Studio, dinozor aksiyon figürlerinin Mezozoik koleksiyonun ikinci serisi için yola çıktı.

“Triceratops olarak da bilinen, Ceratopsia familyasına ait dinozorların doğru tasviri”ni içeren dört figürü yapabilmek için ayrılan fonla beraber, şirket, 150.000 Dolarlık Kickstarter hedefini iki hafta bile olmadan geçmiş durumda. Styracosaurus albertensis, Triceratops horridus (erişkin olmamış dinozor), Monoclonius crassus (Kickstarter’a özel) ve Zuniceratops christopheri gibi 1:18 ölçekteki figürlerin her biri 20 eklem noktasına sahip.

Seri için heykeltraş David Silva tarafından kurulan tasarım ekibi Jacob Baardse,  Raul Ramos ve Simon Panek gibi heykeltraşları bünyesinde barındırıyor. Paketleme üzerine yoğunlaşan ekip ise Raul Ramos, Shannon Beaumont, Carlo Arellano, Jacqueline Jocson ve R.J. Palmer’dan oluşuyor. 

Kickstarter takipçileri figürlerini, kendine özgü tasarımlara sahip, Tyco’nun Dino-Riders oyuncak serisinin  paketleme sanatçısı Ezra Tucker tarafından tasarlanmış paketler içerisinde alacaklar.

Kickstarter kampanyasının başarısı, ek olarak 21 dinozor türünün tasarlanabileceği esnek hedeflerin kapısını aralamış durumda.