Horizon Group USA, Vendees Surprise Kendin Yap'ın (DIY - Do It Yourself) Dağıtıcılarını Açıklıyor

September 17, 2019

Horizon Group USA, Vendees Surprise Kendin Yap'ın (DIY - Do It Yourself) Dağıtıcılarını Açıklıyor

Kapalı kutu oyuncak modası git gide yeni bir hal almaya devam ediyor ve yeni gelişme, oyuncaklar ve koleksiyonluk ürünler içeren otomatlara dayanıyor. Şimdilerde ise bu moda, sanat ve zanaat raflarını sarsıyor.

Horizon Group USA resmi olarak, interaktif yaratıcı aktiviteler yaratırken gizemli oyuncakların cazibesinden istifade eden Vendees Surprise Kendin Yap’ın (DIY- Do IT Yourself) dağıtıcılarını geçtiğimiz hafta açıkladı. Her Vendees pakedi, dört farklı ana temada incelenip onay almış çeşitli içeriklere sahip: çocukların boyama ve parlak süslerle kendi tek boynuzlu at figürleri yaratabilecekleri Holo Unicorn, tırnat odaklı Vendees Go Wild!, çocuklara tatlı benzeri banyo bombası yapma imkanı veren Vendees Sweet Treat ve çocukların kendi dudak nemlendiricisi serilerini yapabilecekleri Vendees Atomic Rainbow. Vendees, piyasaya sürümünü the Toy Insider’ın New York’taki Sweet Suite etkinliğinde yapmıştı.

To launch the unboxing experience, kids pull and unravel the various compartments of the Vendees packaging, which dispenses three surprise capsules that contain surprises and all the elements needed to complete their activity.

Piyasaya sürümü esnasında Vendees, aralarında Amazon, Barnes & Noble, Hobby Lobby, Indigo, Kohl’s, Learning Express, Nordstrom, Toys “R” Us Canada ve Wal-Mart’ın bulunduğu satıcılarda mevcut durumda.