MGA Entertainment Dojo Battle Action Serisini Piyasaya Sürüyor

September 12, 2019

MGA Entertainment Dojo Battle Action Serisini Piyasaya Sürüyor

MGA Entertainmet Inc. (MGAE) Dojo Battle’ın (Dojo Çarpışması) piyasaya sürümü ile beraber yepyeni bir kategoriye giriş yapıyor: yüksek teknolojide ninja deneyimi.

 

Dojo Battle ile beraber, çocuklar Smart Strike (Akıllı Saldırı) teknolojisiyle patentlenmiş elektronik kılıç ve göğüs zırhları ile kuşanabilecekler. Rakipler yüz yüze geldiklerinde göğüs zırhı saldırıları algılıyor ve çarpışma ışık ve seslerle devam ettiği sürece kazanılan puanları hafızada tutabiliyor. Peşpeşe yapılan üç çarpışmanın sonunda sistem kazananı ilan ediyor.

 

Dojo Battle ister ikili ister çoklu çarpışmalarla beraber çocuklara eğlencenin kapısını açıyor. MGA Entertainment’ın CEO ve kurucusu Isaac Larian şöyle açıklıyor: “Patentlenmiş mükemmel teknoloji ve çocuklar arasında denenip tescillenmiş çarpışma oyunuyla, MGAE tekrar gündemde. Yeni ve yaratıcı oyuncaklarla, oyuncak dünyasına eğlenceyi geri getiriyoruz.”

Sistem; iki kılıç, iki zırh ve iki farklı renkte diskten oluşuyor. 8 yaş ve üzeri gruba hitap eden oyun, aynı anda 12 çocuğa kadar beraber oynanabiliyor.

Oyun, şu anda Target ve Amazon’un da içinde bulunduğu satıcılarda mevcut.