MGA Entertainment, L.O.L Sürpriz! Kış Diskosu’nu (L.O.L. Surprise! Winter Disco) Piyasaya Sürüyor

September 29, 2019

MGA Entertainment, L.O.L Sürpriz! Kış Diskosu’nu (L.O.L. Surprise! Winter Disco) Piyasaya Sürüyor

Artık resmi olarak sonbahar geldi ama MGA Entertainment (MGAE), L.O.L. Sürpriz! Kış Diskosu’nu (L.O.L. Surprise! Winter Disco) piyasaya sürmek için soğuk ayları dört gözle bekliyor.

Dünyanın dört bir yanındaki satıcılara bu hafta sonu ulaşan yeni seri, ışıl ışıl ve simli yeni kış esintili L.O.L. Sürpriz bebeklerini içeriyor. Kış Diskosu serisi  ilk L.O.L. Sürpriz! O.M.G. koleksiyonu serisini içeriyor: Kristal Yıldız (Crystal Star). 2019 yılında, oyuncak bebekler tepeden tırnağa kristale batırılacak. Dört adet O.M.G. bebeği de ek olarak, Kış Diskosu modası ile beraber geliyor ve kız kardeşleri L.O.L. Sürpriz! bebekleri ile beraber set olarak satışa sunulmuş durumdalar. Ayrıca yeni bir oyun seti de var: L.O.L. Surprise! Winter Disco Chalet. Bu set, gerçek buz pateni sahası, kar yağdıran bir baca ve kayak teleferiği içeriyor.   

Yeni koleksiyona eşlik eden Kış Diskosu etkinlikleri, dün ve bugün itibariyle, dünyanın dört bir yanında tam gaz devam ediyor. Etkinlikler; selfie duvarları, kayak, kutu açılımı ve daha birçok şeyi içeriyor. .