Nicole Richie, Capsule Chix Moda Oyuncakları Koleksiyon Ürünleri İçin Moose Toys ile Güçlerini Birleştiriyor

September 13, 2019

Nicole Richie, Capsule Chix Moda Oyuncakları Koleksiyon Ürünleri İçin Moose Toys ile Güçlerini Birleştiriyor

Moose Toys, moda oyuncakları koleksiyon parçalarının dünyasına Capsule Chix ile girdi. Çocuklar ve koleksiyonerler, oyuncak bebeklerin yeni serisinde farklı stillerdeki dört koleksiyonla beraber 4 milyardan fazla kombinasyon oluşturabiliyorlar.

"House of Harlow 1960" adlı moda markasının kurucusu Nicole Richie, New York’taki bir organizasyonda  Moose Toys ile iş birliği yaparak koleksiyonu oluşturma kararı aldı.  Richie, RAM Rock, Giga Glam, Sweet Circuits ve Ctrl+Alt+Magic’e ait Capsule Chix koleksiyonları için hazırladığı kendine has kombinleri sergiledi. Richie, dijital bir lookbook’ta görülebilecek birbirinden farklı 13 stili internete yükledi.

Capsule Chix, kutu açma modasının git gide büyümesinin verdiği en son meyvesi. Çocuklara, Japonya’da çok ünlü olan gashapon otomatlarından esin alınarak hazırlanmış paketleriyle, sürprizin tadını yeni bir deneyimle çıkarabilmeyi vadediyor. Otomatlardaki gibi olan paketleme yöntemi, kadranı çevirdiğinizde size sürprizli kapsüller veriyor. Bu kapsüller; alt-üst giyim, saç modaso, ayakkabılar ve değişik bir sürü aksesuarı içeriyor. Bütün bunlarla da yeni bir oyuncak bebek yaratıyorsunuz. Bütün parçalar kombinlenebilir ve diğer bebeklerinkileriyle ya da diğer koleksiyondaki parçalarla eşleştirilebiliyor. Bu sayede de yepyeni kendine has stiller yaratılabiliyor.