Paw Patrol: Hazır, Yarış, Kurtar (Paw Patrol: Ready, Race, Rescue)

August 29, 2019

Paw Patrol: Hazır, Yarış, Kurtar (Paw Patrol: Ready, Race, Rescue)

   Paw Patrol’ün yayınlanacak yeni bölümü Paw Patrol: Hazır, Yarış, Kurtar (Paw Patrol: Ready, Race, Rescue) için Spin Master çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Bu özel içeriklere sahip olan bölüm DVD formatında, 10 farklı kategorideki ek özelliklere sahip bir özel edisyon ile sevenleriyle buluşacak. Viacom Nickelodeon Consumer Products (VNCP)ın bu girişime ev sahipliği yapabilmek için Walmart ile iş birliği yaptığı açıklandı.

   Paw Patrol: Hazır, Yarış, Kurtar, 44 dakikalık bir bölümü içeren DVD ile satışa sunulmasının yanı sıra oyuncakları, kıyafetleri, aksesuarları, evi, sağlığı, güzelliği ve daha birçok şeyi içeriyor. Ayrıca, Walmart 7 Eylül’de yapılacak Paw Patrol hafta sonu etkinliklerine 800 tane mağazada ev sahipliği yapacak.

   Yarış temalı bölüm, VNCP ve Spin Master kaynaklı NASCAR sponsorluğunda heyecanı doruklara taşıyacak gibi duruyor. 21 Eylül’de Virginia’daki Richmond Yarışları’ndaki bir alan Hazır, Yarış, Kurtar adlı bir çocuk bölümüne ayrılacak. Etkinlikte Paw Patrol kostümlü karakterler ve başka aktiviteler yer alacak.

   Şu an altıncı sezonunu yayınlayan Paw Patrol bugünlerde yapılan bir yenileme ile 26 bölümlük yedinci sezonu için, yarım saatlik bölümleri ile Nickelodeon’da yayında olacak.