SKINNY SKETCHER ÇİZİM KİTLERİ: Dünya bu kağıt bardağın içinde! (DRAWING KITS: World in a take-away coffee cup!)

April 26, 2018

SKINNY SKETCHER ÇİZİM KİTLERİ: Dünya bu kağıt bardağın içinde! (DRAWING KITS: World in a take-away coffee cup!)

Dünyaca ünlü binaları, çevrenizde her gün gördüğünüz nesneleri, hatta dinozorları çizebilirsiniz.

Learn to sketch world-famous landmarks, everyday objects, even dinosaurs.

BU KAHVE bardağının içinde profesyonel çizimler yapabileceğiniz her şey mevcut; yönergeler, şeffaf kopya kağıdı, hatta bir de basmalı kurşun kalem ile dinozorları, tanınmış binaları, araçları, kelebekleri, kaleleri, çiçekleri ve daha birçok şeyi gerçeğine uygun olarak çizmeyi öğrenebilirsiniz. İngiliz mimar Gillian Logan bu fikri, mesleğini oğlunun sınıf arkadaşlarına tanıtabilmek amacıyla buldu ve daha sonra geliştirerek eğlenceli bir oyuncak haline getirdi.

STUFFED IN a paper cup you have everything to draw freehand like
a pro: Instructions, tracing paper, even
a mechanical pencil. draw dinosaurs, famous buildings, vehicles, butterflies, flowers and much more. British architect Gillian Logan had a brilliant idea to show her son’s class what she does for a living and now she’s turned that idea into a fun toy.

Skinny Sketcher fikri, İngiliz mimar Gillian Logan tarafından, oğlunun sınıf arkadaşlarına mesleğini tanıtabilmek amacıyla geliştirildi.

Skinny Sketcher was developed by the English architect Gillian Logan who had to show her son’s class what she does for a living.

Skinny Sketcher kitleri serbest çizim becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor ve çocuklara etrafındaki nesne ve binaların şekillerine dair bir fikir edinme olanağı tanıyor. Kahve bardağı konsepti bile kendi başına bir ilgi uyandırsa da, bütün merakları yetişkinlerin dünyası olan çocuklar için kutunun içindekiler çok daha büyük bir çekiciliğe sahip. “Skinny” kelimesi ise o dünyaca meşhur kahve dükkanında “skinny latte” adıyla satılan şekersiz sütlü kahveden geliyor.

Skinny Sketcher kits are perfect to learn detailed freehand drawing and they all give the children
a perspective to understand and exercise the dynamics of things around us. When the take-away coffee cup itself is a curiosity, the contents are even more attractive for kids who are mostly interested in the grown-up world. The name “skinny” comes from the sugar-free skinny latte product you order from that world-famous coffee shop.