Star Wars X Barbie, Modayı Galaksinin Çok Ama Çok Ötesine Taşıyor

September 04, 2019

Star Wars X Barbie, Modayı Galaksinin Çok Ama Çok Ötesine Taşıyor

Mattel ve Lucasfilm, Star Wars x Barbie koleksiyonu için güçlerini birleştirdiler.

Star Wars x Barbie, üç farklı modele sahip koleksiyonunu, Robert Best tasarımı ile Barbie Gold Label serisi altında piyasaya sürdü.  Her bir model, Star Wars: Yeni bir Umut (1977) (Star Wars: A New Hope) filminiin orijinal konseptinden ilham alınarak tasarlanmış. Barbie x Dath Vader, Barbie x Prenses Leia ve Barbie x R2-D2 gibi Star Wars serisinin ikonlaşmış karakterleri Barbie’nin özel tasarım perspektifinden geçerek yeniden canlandırılmış. Oyuncak bebekler, yüksek kalitede kutularla paketleniyor ve her bir Star Wars bebeğinin kutusunda, standı ve Özgünlük Belgesi mevcut.

Barbie X Darth Vader

Bir zamanlar Jedi iken Darth Vader karanlık tarafa çekilmişti ve Sith Lord’u olmuştu. Ve olaylar, imparatorluğun yok olmasına sebep Jedi Emri’ne kadar ilerlemişti. Bu koleksiyonluk Barbie, Darth Vader’ın Sith zırhının bir siluetini baştan aşağı parlak siyah bir elbise ile yansıtıyor. Kol ve bilek detaylarındaki metalik detaylar, siyah gözlükler ve amblemleşmiş siyah pelerin görünüşünü tamamlıyor.

Barbie X Prenses Leia

Prenses Leia Organa, İsyan Birliği’nin en önemli önderlerinden biriydi ve savaş alanında imparatorluktaki zorbalığa son vermeye korkusuzca kendini adamıştı. Barbie, Prenses Leia’nın ikonlaşmış kolları yerlere kadar uzanan, beyaz, çarpıcı ve asil elbisesini taşıyor.  Gümüş kemer, kelepçeli mücevherler ve karakterin imzası olan saç stili detaylar arasında.

Barbie X R2-D2

Yıldızlararası uzay  gemilerinin uzmanı, savaşçı plot asistanı ve her şeyin altından kalkabilen robot R2-D2,  ustalarını kurtarırken ve arkadaşlarını  çeşitli tehlikelerden korurken büyük cesaret göstermişti. Barbie, sevimli robotunun görüntüsü taşırken balon etek, kısa deri ceket ve gümüş rengi taytının üzerine giydiği uzun yüksek topuklu botları detaylarına eklemiş. Enerjik mavi at kuyruğu saçı ve “radar gözü” görünüşünü tamamlıyor.