Moose Toys, Fortnite Çarpışma Otobüsü Oyun Setini Piyasa Sürüyor

September 06, 2019

Moose Toys, Fortnite Çarpışma Otobüsü Oyun Setini Piyasa Sürüyor

Moose Toys, Fortnite figürlerini Asil Çarpışma’ya girmek için uygun bir gemiye koyuyor: Çarpışma Otobüsü (The Battle Bus).  

Fortnite bilgisayar oyunundaki en önemli aracın çok beklenenilen 13 inçlik oyun seti olarak piyasaya sürümü bizlerle. Bu tatil döneminde, en üst sıralardaki oyuncak olması bekleniyor, Çarpışma Otobüsü ünlenmiş sıcak hava balonu ve iki özel figürü pakedinde taşıyor: Burnout ve Funk Ops. Bu araç, Moose Toys’un iki inçlik aksiyon figürleri, araçlar ve oyun setleri kategorilerindeki en iyi olmayı başarmış durumda.  Çarpışma Otobüsü, üst kısmında figürlerin yerleştirilebileceği bir alana da sahip ve ek olarak 15 yolcu da alabiliyor.

Moose Toys’un küresel pazarlama uzmanı Joe Smith şöyle diyor: “Fortnite Asil Çarpışma Koleksiyonu, koleksiyon kategorisindeki aksiyon figürleri arasında şimdiden en çok satan lisanlı marka olmuş durumda. Çok beklenen Çarpışma Otobüsü’nün satışa sunulması Fortnite hayranları tarafından heyecanla bekleniyordu ve önsatışlarla, satıcaların desteği ile bu yıl oyuncak sektöründeki en önemli oyuncak olması bekleniyor.”

Ekim sonunda, Fortnite Asil Çarpışma Koleksiyonu aşağıdaki ürünleri kapsayacak:

By the end of October, the Fortnite Battle Royale Collection will include the following lineup:

  • Çarpışma Otobüsü oyun seti
  • Mega Fort Play Set
  • ATK (All-Terrain Kart-Her Alana Uygun Yarış Arabası)
  • Planör ve Figür Çeşitliliği
  • Tekli, İkili ve Takım Seti Fgürleri Çeşitliliği 
  • X-4 Fırtına Kanatlı Delüks Uçak

Moose Toys, Fortnite oyuncakları kategorisinde 100 karakterden daha fazla figür piyasaya sürmeyi planlıyor.