Hakkımızda

neo-toys.com’a hoşgeldiniz!

neo-toys.com oyuncaklarını incelerken alışılmışın dışında, çoğu mağazada bulunan oyuncak çeşitlerinden farklı oyuncaklar sizleri şaşırtacaktır. Burada bulunan oyuncakların, oynandıktan kısa bir süre sonra kenara atılan oyuncaklardan farklı olduğunu göreceksiniz. Bu oyunlar ve oyuncaklar; çocuklarınızı eğlendiren, eğiten, geliştiren ve geleceklerini yönlendiren hediyelerdir.

15 yılı aşkın süredir, dünyadaki tüm oyuncak koleksiyonlarını inceliyor, gelişmeleri takip ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte dünyanın dört bir yanından özenle ve dikkatle en iyi oyuncakları seçmeye çalışıyoruz. Kaliteli oyuncak seçeneklerimiz, neo-toys.com'u benzersiz yapan birçok nedenden sadece bir tanesidir.

Satış öncesi ve sonrasında oyuncak uzmanlarımız ile ücretsiz destek veriyoruz. Sattığımız her ürünü çözüm ortağımızın lojistik merkezinde stokluyor, siparişlerinizi 24 saatten kısa süre içinde kargoya teslim ediyoruz.

Her şeyden öte, her müşteriye özel hizmet sunan, bu hizmetimizle gurur duyan bir işletmeyiz. Sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmeyi umuyoruz!

Sevgiler,

Neo-toys.com Ailesi